SERWIS I OSTRZENIE NARZĘDZI
CHIRURGICZNYCH

SERWIS I OSTRZENIE NARZĘDZI
CHIRURGICZNYCH

Profesjonalny serwis urządzeń i narzędzi medycznych

Po zakupie dokonanym u nas, na każdy sprzęt i narzędzia chirurgiczne dostajesz gwarancję. Po jej upływie oferujemy serwis posprzedażowy.
Skontaktuj się z nami zrobimy bezpłatny przegląd sprzętu i narzędzi a także wycenę ich regeneracji.
Jeśli posiadasz narzędzia chirurgiczne innego producenta niż RZ Medizintechnik GmbH również zrobimy bezpłatny przegląd i przedstawimy nasze rozwiązania.

Twoje narzędzia naostrzymy, zregenerujemy, wyczyścimy lub w programie wymiany otrzymasz nowe narzędzia z dodatkowym rabatem.

Przykładowy zakres prac:

 • Ostrzenie narzędzi

 • Regeneracja

 • Naprawa

 • Naprawa i wymiana optyki

 • Przegląd narzędzi i wycena serwisu

SERWIS

Dbamy o Twoje zadowolenie i o Twoje pieniądze. Jeżeli masz narzędzia, które wymagają liftingu, są nieostre bądź wymagają konserwacji prześlij je do nas.

Program naszej regeneracji obejmuje usługi czyszczenia, szlifowania, ostrzenia, wymiany twardych wkładek, przywracania do oryginalnego kształtu a także wymiany drobnych części zamiennych.

Zakres napraw dotyczy narzędzi ogólnochirurgicznych, ginekologicznych, urologicznych, plastycznych, ortopedii i laryngologii i innych.

Wycena przygotowywana jest indywidualnie i zależy od stopnia zużycia narzędzi chirurgicznych.

Zapraszamy do współpracy.

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

  Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
  chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).