KONTENERY POLIMEROWE
DO STERYLIZACJI

KONTENERY POLIMEROWE DO STERYLIZACJI

Nasza oferta kontenerów polimerowych do sterylizacji

Polecamy również powiązane produkty

Kontenery polimerowe bezobsługowe

Rewolucyjne kontenery przeznaczone do sterylizacji:

-parowej

– gazowej

– plazmowej bez pakowania w papier folię

Utrzymuje sterylność nawet do 12 miesięcy (przy zachowaniu szczególnych warunków). Idealny do sterylizacji niskotemperaturowej!

Jako nieliczny na rynku może być dezynfekowany preparatami o pH wyższym niż 10, a tylko takie preparaty usuwają białka infekcyjne!

Kontener jest bezuszczelkowy, a teflonowe filtry wystarczają na 100 sterylizacji, co powoduje, że utrzymanie kontenera jest niemal bezkosztowe!

Filtry pozostają w kontenerach podczas mycia!

Szczególnie polecane do sterylizacji gazowej termoczułych endoskopów giętkich.

Twój endoskop giętki może być już sterylizowany, dezynfekcja to za mało!

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

    Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
    chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).