Poznaj nas lepiej

Dołącz do nas.

Jeśli jesteś dobrym sprzedawcą, masz doświadczenie w branży i jesteś zaangażowany w swoje projekty- aplikuj do nas.

Szukamy Doradcy ds Sprzętu Medycznego. Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem.

Kilka słów o nas

Jesteśmy przyjazną, rodzinną firmą, która wyrosła z marzeń o lepszym i bezpieczniejszym jutrze w naszych szpitalach. Wiemy, że do tego potrzeba ogromnego wysiłku, talentu i koncentracji na szczegółach wielu różnych profesjonalistów pracujących w szpitalach. Wierzymy również, że na całość sukcesu znaczący wpływ ma wybór odpowiedniego oprzyrządowania chirurgicznego, sprzętu, instrumentów, które w rękach specjalistów niosą życie i zdrowie.

Chcielibyśmy, aby nasze narzędzia były transparentne dla użytkowników, by były tak doskonałe, że aż niezauważalne. Z tych właśnie powodów współpracujemy wyłącznie z producentami najwyższej jakości instrumentów chirurgicznych z Unii Europejskiej.

Nasz asortyment

W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia i sprzęt produkowany według wszystkich norm przyjętych w Unii Europejskiej. Wszystkie nasze produkty według potrzeby posiadają certyfikaty ISO i Badania jakości WE. Regularnie przechodzą testy jakości pod względem bezpieczeństwa dla użytkownika i pacjenta. Dostarczamy narzędzia i sprzęt chirurgiczny z wielu dziedzin medycyny na terenie całej Polski od ponad dekady.

Naszymi klientami są szpitale publiczne i prywatne a także lekarze prowadzący własne praktyki. Cechujemy się silnym zorientowaniem na potrzeby klienta, zaangażowaniem i rzetelnością. Staramy się do każdej oferty podejść indywidualnie.

Kadra

Nasza kadra uczestniczy regularnie w szkoleniach organizowanych za granicą, uczestniczymy w warsztatach, podnosimy swoje kwalifikacje, by móc zawsze profesjonalnie obsłużyć klienta. Rozumiemy, że nasz sukces jest budowany na satysfakcji naszych klientów dlatego też jeżeli masz do nas pytania, uwagi – nie wahaj się z nami skontaktować. Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą lub zobaczyć nasze produkty – umów się z nami na wizytę. Zapraszamy do naszego showroomu, w miłej atmosferze chętnie porozmawiamy o twoich potrzebach przy aromacie pysznej kawy.

Nasi dostawcy sprzętu medycznego

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem firmy RZ Medizintechnik GmbH w Polsce. Firma ta od 1995 roku, wprowadziła swoje produkty na rynki całego świata. Narzędzia przez nich produkowane są rezultatem tradycyjnego rzemiosła i najnowszych technologii urządzeń CNC w połączeniu z najlepszymi materiałami takimi jak niemiecka stal chirurgiczna, tytan, ceramika i zaawansowany materiał peek.

Nasza firma jest też wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem firmy Savuna GmbH w Polsce. Firma Savuna od dziesięcioleci projektuje, produkuje i udoskonala innowacyjne kontenery polimerowe do sterylizacji niskotemperaturowej i wysokotemperaturowej.

Od wielu lat współpracujemy na wyłączność także ze szwajcarską firmą Nouvag AG w zakresie morcelatorów, urządzeń do liposukcji a także dermatomów i napędów ENT.
Reprezentujemy na wyłączność również firmę Ceatec Medizintechnik GmbH. Razem z producentem promujemy od kilku lat zaawansowany system haków automatycznych MAXOP.
Naszym najnowszym projektem jest produkt GalaFlex, Tepha, biologiczne rusztowanie do chirurgii piersi, innowacyjne rozwiązanie do wielu kobiet.

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

    Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
    chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).