LIPOSUKCJA

LIPOSUKCJA

Oferta urządzeń i narzędzi do liposukcji

Polecamy również powiązane produkty

NARZĘDZIA DO CHIRURGII PLASTYCZNEJ

LIPO CART

Kompletny system do liposukcji

Lipo Cart jest kompletnym zestawem do liposukcji, stworzonym do liposukcji wspomaganej tumescencją.
Lipo Cart łączy w sobie wszystkie cechy wysokiej jakości urządzenia z prostą i ergonomiczną obsługą.

W skład zestwu wchodzi LipoSurg, pompa Vacuson 60 a także wóżek jezdny.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

LIPO SURG

Liposukcja wibracyjna z infiltracją tumescencyjną

System LipoSurg łączy funkcje infiltracji i liposukcji wibracyjnej wspomaganej silnikiem w jednym kompaktowym urządzeniu. Żądane wartości infiltracji i liposukcji ustawia się, wybierając funkcję i naciskając klawisze ze strzałkami w górę lub w dół.
Po ustawieniu wartości liposukcję lub infiltrację można kontrolować za pomocą sterowania nożnego VARIO lub ON / OFF.
Odsysanie tłuszczu wymaga połączenia tego kompaktowego systemu z pompą wysokopróżniową Nouvag „Vacuson 60” badź też można podłączyć urządzenia do próżni zamontowanej na bloku operacyjnym.
Wysoka prędkość przepływu wynosząca 60 litrów na minutę jest idealna do wydajnej liposukcji.

– urządzenie kompaktowe

-cicha praca, komfortowy

– bardzo wydajny

-ekonomiczne rozwiązanie

Vacuson 60 LP

Niezawodność i prosta obsługa to podstawowe cechy tego systemu do liposukcji. Słynie na całym świecie ze swojej wyjątkowej wydajności, jest używany przez czołowych operatorów w dziedzinie liposukcji.

Najwyższy asortyment Vacuson 60 LP to system do liposukcji z wbudowaną pompą infiltracyjną. W komplecie występuje z ergonomiczną rękojeścią Conform Cannula. Vacuson 60 LP jest precyzyjnie dobraną kombinacją urządzenia do liposukcji z infiltracją wraz z pompą. Vacuson 60LP wspiera modelowanie i gwarantuje optymalne efekty kosmetyczne.

Rękojeść jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi kaniulami. Vacuson 60LP można obsługiwać za pomocą sterowania nożnego, co pozwala chirurgowi skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Korzyści dla chirurga:

 • Dokładna praca / optymalne odsysanie tłuszczu

 • Oszczędzające energię i delikatne traktowanie
  ciała
 • Krótsze czasy pracy
 • Zoptymalizowane obliczenia czasu / kosztów
 • Najlepsze możliwe delikatne traktowanie
  pacjenta
 • Rękojeść jest kompatybilna ze wszystkimi
  popularnymi kaniulami

Korzyści dla pacjenta:

 • Optymalne efekty modelujące
  sylwetkę
 • Delikatne traktowanie ciała
  pacjenta
 • Brak obciążenia termicznego tkanki
 • Szybki powrót do zdrowia po
  procedurze

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

  Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
  chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).