NARZĘDZIA
ORTOPEDYCZNE

NARZĘDZIA ORTOPEDYCZNE

Nasza oferta urządzeń i narzędzi do chirurgii ortopedycznej

Oferujemy narzędzia:

 • Podważki kostne

 • Haki

 • Kościotrzymacze

 • Łyżki kostne

 • Raspatory

 • Dłuta

 • Punche kostne

 • Odgryzacze kostne

 • Nożyczki do opatrunków i gipsu

 • Kleszcze tnące

 • Piła tnąca do gipsu

 • Kombinerki

 • Kleszcze do drutu

 • Obcinaczki do drutów Kirschnera

Kleszcze do cięcia drutu

Oferujemy kleszcze do cięcia drutu w wielu rozmiarach i kształtach. Mamy szeroki wybór narzędzi do drutu o różnej średnicy. Szczególnie polecamy kleszcze z twardą wkładką, które posiadają wkładkę wykonaną z węglika spiekanego wtopioną w bransze robocze.

Materiał ten wydłuża żywotność narzędzia a także wpływa na precyzyjne cięcie drutów o średnicy nawet 7,5 mm. Oferujemy kleszcze kaniulowane z głowicą okrągłą do drutów Kirschnera a także kleszcze krótsze typu Langenbeck czy też Paeso 135mm.

Kościotrzymacze

Kleszcze do podtrzymywania kości dostępne są w wielu rozmiarach i w różnych wykończeniach szczęk.
Oferujemy narzędzia zarówno do większych jak i najmniejszych kości. W ofercie znajdą się m.in delikatne kleszcze do repozycji jak i kleszcze do kości długich takie jak: Lane 450mm, Ulrich 280mm a także systemy kościotrzymaczy ze śrubami dociskającymi np Traction Bar typ Gerster

Odgryzaczne kostne

Narzędzia te używane w ortopedii bądź chirurgii ogólnej mają za zadanie odgryzać tkankę kostną. W naszej ofercie znajdzie się duży wybór odgryzaczy z rączką z zamkiem a także z przekładnią do kości o dużej średnicy. Wśród wielu modeli wyróżnić możemy odgryzacze Liston, Stille-Liston, Semb, Ruskin. Różne typy bransz pracujących a także różne kształty naszych odgryzaczy kostnych na pewno znajdą swoich zwolenników.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

  Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
  chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).