NAPĘDY CHIRURGICZNE

NAPĘDY CHIRURGICZNE

Nasza oferta napędów chirurgicznych

Polecamy również powiązane produkty

Shaver ENT – HighSurg11

Zaawansowany system do chirurgii laryngologicznych

Nowa konsola HighSurg11 to:

 • szeroki zakres prędkości

 • brak wibracji

 • cicha praca

 • zintegrowany system chłodzenia miejsca cięcia

 • mechanizm oringowy umożliwia chirurgowi pracę intuicyjną

 • silnik bezszczotkowy, autoklawowalny


W połączeniu z szeroką gamą rękojeści laryngologicznych zestaw HighSurg 11 to idealne rozwiązanie do małych zabiegowych gabinetów ale również i placówek szpitalnych.

Dermatom

W ofercie posiadamy dermatom, konstrukcja oparta jest na konsoli morcelatora.
Jest to zatem świetne rozwiązanie dla użytkowników morcelatora, zmieniając bowiem oprzyrządowanie można stworzyć zestaw do ściągania skóry do przeszczepów.

W ofercie 3 rodzaje rękojeści:

 • 25 mm

 • 50 mm

 • 75 mm

Dodatkowo dermatom można zaopatrzyć się w siatkownicę i zestaw do przeszczepów gotowy.

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

  Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
  chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).