LIPOSUKCJA

Oferta urządzeń i narzędzi do liposukcji

LIPO CART

Kompletny system do liposukcji

Lipo Cart jest kompletnym zestawem do liposukcji, stworzonym do liposukcji wspomaganej tumescencją.
Lipo Cart łączy w sobie wszystkie cechy wysokiej jakości urządzenia z prostą i ergonomiczną obsługą.

Składowe zestawu jako oddzielne systemy opisane są poniżej

LIPO SURG

Liposukcja wibracyjna z infiltracją tumescencyjną

System LipoSurg łączy funkcje infiltracji i liposukcji wibracyjnej wspomaganej silnikiem w jednym kompaktowym urządzeniu. Żądane wartości infiltracji i liposukcji ustawia się, wybierając funkcję i naciskając klawisze ze strzałkami w górę lub w dół.
Po ustawieniu wartości liposukcję lub infiltrację można kontrolować za pomocą sterowania nożnego VARIO lub ON / OFF.
Odsysanie tłuszczu wymaga połączenia tego kompaktowego systemu z pompą wysokopróżniową Nouvag „Vacuson 60”.
Wysoka prędkość przepływu wynosząca 60 litrów na minutę jest idealna do wydajnej liposukcji. Zintegrowany system do infiltracji o dużej objętości ze zrównoważonym ciśnieniem dla ochrony tkanek i natężeniem przepływu 400 ml / min.

Vacuson 60 LP

Niezawodność i prosta obsługa to podstawowe cechy tego systemu do liposukcji. Słynie na całym świecie ze swojej wyjątkowej wydajności, jest używany przez czołowych operatorów w dziedzinie liposukcji.

Najwyższy asortyment Vacuson 60 LP to system do liposukcji z wbudowaną pompą infiltracyjną. W komplecie z ergonomiczną rękojeścią Conform Cannula. Rezultatem jest precyzyjnie dobrana kombinacja urządzeń do liposukcji, która ułatwia wzajemny ruch kaniuli w tkance tłuszczowej. Ta kombinacja wspiera modelowanie i gwarantuje optymalne efekty kosmetyczne. Rękojeść
jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi kaniulami. Vacuson 60LP można obsługiwać za pomocą sterowania nożnego, co pozwala chirurgowi skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Korzyści dla chirurga:

 • Dokładna praca / optymalne odsysanie tłuszczu

 • Oszczędzające energię i delikatne traktowanie
  ciała
 • Krótsze czasy pracy
 • Zoptymalizowane obliczenia czasu / kosztów
 • Najlepsze możliwe delikatne traktowanie
  pacjenta
 • Rękojeść jest kompatybilna ze wszystkimi
  popularnymi kaniulami

Korzyści dla pacjenta:

 • Optymalne efekty modelujące
  sylwetkę
 • Delikatne traktowanie ciała
  pacjenta
 • Brak obciążenia termicznego tkanki
 • Szybki powrót do zdrowia po
  procedurze

Wypełnij formularz aby otrzymać katalog produktów

  Proszę zaznaczyć katalogi, którymi są Państwo zainteresowani: (wymagane/required)
  chirurgia ogólnaplastykaginekologiaurologialaparoskopiaartroskopialaryngologianeurochirurgiaortopediakardiochirurgiamikrochirurgiakonteneryhak automatycznyliposukcjamorcelatorrusztowanie biologicznenapędy chirurgiczne


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji złożonych i przyszłych zamówień, ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Magnus Medical sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Wilczkowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).