Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

PL  l  EN

O NAS

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przyjazną, rodzinną firmą, która wyrosła z marzeń o lepszym i bezpieczniejszym jutrze w naszych szpitalach. Wiemy, że do tego potrzeba ogromnego wysiłku, talentu i koncentracji na szczegółach wielu różnych profesjonalistów pracujących w szpitalach. Wierzymy również, że na całość sukcesu znaczący wpływ ma wybór odpowiedniego oprzyrządowania chirurgicznego, sprzętu, instrumentów, które w rękach specjalistów niosą życie i zdrowie.

Chcielibyśmy, aby nasze narzędzia były transparentne dla użytkowników, by były tak doskonałe, że aż niezauważalne. Z tych właśnie powodów współpracujemy wyłącznie z producentami najwyższej jakości instrumentów chirurgicznych z Unii Europejskiej.  

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia produkowane według wszystkich norm przyjętych w Unii Europejskiej. Wszystkie nasze narzędzia według potrzeby posiadają certyfikaty ISO i Badania jakości WE. Regularnie przechodzą testy jakości pod względem bezpieczeństwa dla użytkownika i pacjenta. Dostarczamy narzędzia chirurgiczne, endoskopowe i diagnostyczne z wielu dziedzin medycyny na terenie całej Polski.  

Naszymi klientami są szpitale publiczne, NZOZ-y, gabinety prywatne. Cechujemy się silnym zorientowaniem na potrzeby klienta, zaangażowaniem i rzetelnością. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi ze strony naszych klientów.

Współpracujemy z producentami europejskimi, którzy wytwarzają bardzo dobrej jakości narzędzia chirurgiczne w zgodzie z systemami jakości wyznaczonymi przez Dyrektywy dotyczące Wyrobów Medycznych i potwierdzone przez dokumenty CE i ISO.

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem firmy RZ Medizintechnik GmbH w Polsce. Firma ta, w ciągu dwóch dziesięcioleci, wprowadziła swoje produkty na rynki całego świata. Narzędzia przez nich produkowane są rezultatem tradycyjnego rzemiosła i najnowszych technologii urządzeń CNC w połączeniu z najlepszymi materiałami takimi jak niemiecka stal chirurgiczna, tytan, ceramika i zaawansowany materiał peek.

Nasza firma jest wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem firmy Savuna GmbH w Polsce. Firma Savuna od dziesięcioleci projektuje, produkuje i udoskonala innowacyjne kontenery polimerowe do sterylizacji niskotemperaturowej i wysokotemperaturowej.

        

   

Magnus Medical reprezentuje na wyłączność również firmę Ceatec Medizintechnik GmbH. Razem z producentem promujemy teraz najnowszy projekt – zaawansowany system haków automatycznych.

Nasza kadra uczestniczy regularnie w szkoleniach organizowanych w Niemczech, podnosimy swoje kwalifikacje, żeby móc zawsze profesjonalnie obsłużyć każdego klienta. Chcemy być jak najbliżej, jesteśmy do dyspozycji zawsze gdy nas potrzebujesz. Rozumiemy, że nasz sukces jest budowany na satysfakcji naszych klientów dlatego też jeżeli masz do nas pytania, uwagi - nie wahaj się z nami skontaktować. Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą lub zobaczyć nasze produkty - umów się z nami na wizytę.

Do naszych klientów podchodzimy z dużym zapałem i chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania.

Nasza oferta. POLECAMY:

 

INSTRUMENTY PODSTAWOWE

PLASTYKA

ORTOPEDIA

MIKROCHIRURGIA

GINEKOLOGIA

AUTOPSJA

NEUROCHIRURGIA

KONTENERY ALUMINIOWE

KOSZE

KONTENERY POLIMEROWE

AKCESORIA

OPTYKI

LAPAROSKOPIA

UROLOGIA

GINEKOLOGIA

ARTROSKOPIA

SINUSKOPIA

HAK AUTOMATYCZNY